(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-21 13:49

Ford Focus

(Nr 2401116)
Ford Focus

Marka i model:

Ford Focus

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 482.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

280 €

ID firmy: 685824
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-02-2018, 15:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 €

Wiadomości:

890 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-02-2018, 14:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-21 do 2018-03-21

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 890 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy nie zapominać również, że właściwa waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Honiton, EX14 1DH, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cromer, NR27 0HP, Wielka Brytania

Termin elastyczny