(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-08 22:23

Ford Focus 2

(Nr 2017793)
Ford Focus 2

Marka i model:

Focus 2

Waga w kg:

1350.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1185.00 km

Informacje dodatkowe:

Płatne Gotówką!!

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 09:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-27 do 2017-10-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam. Jestem w Danii 2 razy w tygodniu. Posiadam zestaw na 3 samochody.

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się często, jak kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy pamiętać również, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Roskilde, Dania

Od 11 wrz 2017 do 17 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Stalowa Wola, Polska

Od 18 wrz 2017 do 24 wrz 2017