(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-21 20:56

Ford Fusion - Sprawny FR Selestat do PL Gorzów Wlkp.

(Nr 1429112)
Ford Fusion - Sprawny FR Selestat do PL Gorzów Wlkp.

Marka i model:

Ford Fusion

Waga w kg:

1150.00

Budżet zlecenia [zł]:

Do uzgodnienia

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 952.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1399 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2016, 22:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-26, 23:59

Opis oferty:

Termin po akceptacji do uzgodnienia . Witam Serdecznie, Nasza firma na nowym loginie clicktrans!!! Jednak od 1,5 roku na portalu. Fachowy transport Autolawetami z lawetami od 1-6 aut na raz. Ubezpieczenie OCP, Licencja na transport Międzynarodowy. Dane szczegółowe do Sprawdzenia. Termin odbioru Auta również… moja oferta ważna do niedzieli

Cena (zawiera VAT): 1399 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Francja, Sélestat

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Termin elastyczny