(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 18:48

FORD KUGA

(Nr 3002384)
FORD KUGA

Marka i model:

FORD KUGA

Waga w kg (łączna):

100.00

Dystans: 1124.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z UK. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Figueras, 17600, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sevilla, Hiszpania

Termin elastyczny