(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 13:37

Ford Mondeo

(Nr 2009939)

Marka i model:

Ford Mondeo

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1414.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3300 zł

ID firmy: 537327
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-20 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-20, 22:47

Opis oferty:

Witam. Skladam oferte na termin w drugiej polowie września. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 3300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba pamiętać również, iż właściwa waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Lunde, Norwegia

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Koło, Polska

9 wrz 2017