(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 16:01

Ford Mondeo Combi

(Nr 2119071)
Ford Mondeo Combi

Marka i model:

Ford Mondeo Combi

Waga w kg:

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1670.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

480 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-11-2017, 11:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam, mogę zabrać, wszystko profesjonalnie ( proponuję zajrzeć w komentarze o mnie ) transport ubezpieczony, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 480 €

Wiadomości:

550 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 20:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-12-10, 20:06

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, jak nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Fécamp, 76400, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny