(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 23:35

ford mondeo combi (Nr 2754204)

ford mondeo combi

Marka i model:

ford mondeo combi

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 181.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada nie zapominać również, iż rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

The Walk, Wielka Brytania

Od 1 cze 2018 do 4 cze 2018

Adres i termin dostawy

Trowbridge, BA14, Wielka Brytania

Termin elastyczny