(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-27 08:40

Ford, Mustang (Nr 2419568)

Marka i model:

Ford Mustang

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się najczęściej, jak zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Meksyk, 06060, Meksyk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny