Ford Mustang (Nr 7606248)

Ford Mustang
Waga
Sztuk
Ford Mustang 6 Gen. (2014 - 2020) Coupe
Długość
478 cm
Szerokość
191 cm
Wysokość
138 cm
ok.
1618 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1618 kg
Dystans
7572 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubaj

Od 25 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 28 maj 2021 do 30 maj 2021


Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.