(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 07:45

Ford Ranger Londyn- Warszawa

(Nr 2112909)

Marka i model:

Ford Ranger

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1623.00 km

Informacje dodatkowe:

Pickup odkryty, długość 4,95 szerokość 1.70. Jeżdzi.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 10:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-15

Czas transportu (dni):

9

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-11-16, 10:46

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy w stanie zabrać auto za kwotę 2000zł. Posiadamy ciężarówki pod plandekami i najazdy do załadunku aut, a nasze ciężarówki są co tydzień w Anglii, od wtorku do czwartku. Termin załadunku i rozładunku do ustalenia. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 09:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-28 do 2017-10-29

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Murchison Road, Londyn E10 6NB, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pruszków, Polska

Termin elastyczny