(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-20 01:21

Ford Ranger Londyn- Warszawa

(Nr 2165883)

Marka i model:

Ford Ranger

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1622.00 km

Informacje dodatkowe:

Pickup odkryty, długość 4,95 szerokość 1.70. Jeżdzi.

Oferty od Przewoźników (0)

2150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 09:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-12-14

Czas transportu (dni):

9

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-12-15, 08:59

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy w stanie zabrać auto za kwotę 2150zł. Posiadamy ciężarówki pod plandekami i najazdy do załadunku aut, a nasze ciężarówki są co tydzień w Anglii, od wtorku do czwartku. Termin załadunku i rozładunku do ustalenia. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2150 zł

Wiadomości:

2200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 05:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-01 do 2017-12-20

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się często, gdy kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Murchison Road, Londyn E10 6NB, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pruszków, Polska

Termin elastyczny