(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-28 09:30

ford s max

(Nr 2244912)
ford s max

Marka i model:

s-max

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 2068.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jak zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Rennes, 35000;35200;357, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnobrzeg, Polska

Termin elastyczny