(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-05 14:17

Ford Transit

(Nr 1828610)
Ford Transit

Długość [m]:

4972

Szerokość [m]:

2080

Wysokość [m]:

2000

Waga w kg:

1800.00

Dystans: 594.00 km

Informacje dodatkowe:

delivery by thursday 8th june

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to nic trudnego. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, choćby np. maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, gokarta, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niezapakowany skuter, wówczas pojawia się dylemat ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ trudności. Dlatego, że posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych przewoźników z różnorodną flotą pojazdów, więc niewątpliwie pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma wielkości.

    Aby zdobyć zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najstaranniej opisać urządzenie. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy posiada właściwy samochód, żeby taki przewóz zrealizować. W przypadku, kiedy gabaryty lub ciężar zestawu przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni posiadać odpowiednie certyfikaty, a podczas jazdy konieczna jest obecność pilota. Ważne jest również zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na naczepę, czy też, np. posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans z reguły bywa niższa niż typowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości około 950 km został wykonany za 900 złotych, czyli około 500 zł taniej niż na ogół kosztuje.

Adres i termin nadania

Stirling, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biggleswade, Wielka Brytania

8 cze 2017