(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-05 14:17

Ford Transit

(Nr 1828610)
Ford Transit

Długość [m]:

4972

Szerokość [m]:

2080

Wysokość [m]:

2000

Waga w kg:

1800.00

Dystans: 594.00 km

Informacje dodatkowe:

delivery by thursday 8th june

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie masz niespakowany rower, wtedy pojawia się trudność z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Ze względu na fakt, że mamy w bazie bardzo wiele różnorodnych przewoźników z rozmaitą gamą pojazdów, dlatego z całą pewnością pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Aby zdobyć oferty dopasowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najstaranniej opisać urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi przejrzeć, czy posiada odpowiedni samochód, żeby taki transport ziścić. W przypadku, kiedy gabaryty lub ciężar aut przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy powinni mieć dodatkowe certyfikaty, a w czasie przewozu potrzebna jest obecność pilota. Znaczące będzie poza tym określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wjechać na przyczepę, czy też, np. ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans zazwyczaj jest niższa niż typowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym prawie 950 kilometrów został spieniężony za 900 złotych, czyli około 500 mniej niż zazwyczaj kosztuje.

Adres i termin nadania

Stirling, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biggleswade, Wielka Brytania

8 cze 2017