(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-09 10:09

Ford Transit

(Nr 2018081)
Ford Transit

Marka i model:

Ford Transit FT260

Waga w kg:

1600.00

Dystans: 883.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-09-2017, 20:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-27 do 2017-09-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości: (2)

cezar27
26-09-2017, 15:02
Dzięki ale interesuje mnie cena 900 zł i mogę dać zlecenie na 2 auta
cezar27
26-09-2017, 15:02
900 za sztukę
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, gdy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Oosterhout, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stargard, Polska

Termin elastyczny