(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-09 10:09

Ford Transit

(Nr 2018081)
Ford Transit

Marka i model:

Ford Transit FT260

Waga w kg (łączna):

1600.00

Dystans: 883.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 3893
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-09-2017, 20:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-27 do 2017-09-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości: (2)

Cezary Z. (Zleceniodawca)
26-09-2017, 15:02
Dzięki ale interesuje mnie cena 900 zł i mogę dać zlecenie na 2 auta
Cezary Z. (Zleceniodawca)
26-09-2017, 15:02
900 za sztukę
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Oosterhout, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stargard, Polska

Termin elastyczny