(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 17:23

Ford Transit (Nr 2753412)

Ford Transit

Marka i model:

Ford Trasit

Waga w kg (łączna):

340.00

Dystans: 136.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Żarnów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pacanów, 28-133, Polska

Termin elastyczny