(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-21 14:27

Ford Transit Custom (Nr 2401248)

Ford Transit Custom

Marka i model:

Ford Transit Custom

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1935.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się nierzadko, jak nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Lydney, GL15 5, Wielka Brytania

Od 24 lut 2018 do 26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Tarnów, 33-100, Polska

Termin elastyczny