(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-25 12:08

Ford Transit transport z Polski do Anglii

(Nr 1450992)
Ford Transit transport z Polski do Anglii

Marka i model:

Ford Transit

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1684.30 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Jestem zainteresowany przetransportowaniem Forda Transita o wymiarach "2.80 długość paki,wysokość 1.60,szerokość 1.70" z Polski do Wielkiej Brytanii. Często sie zdarza ze macie puste przebiegi z PL do UK i czy dzięki temu można liczyć na mniejsze koszty? Pozdrawiam.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 22:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-07 do 2016-12-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport zestawem autolaweta (pomoc drogowa) + laweta. Zapraszamy!

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 03:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-06, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada nie zapominać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Leeds

Termin elastyczny