(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Formy do betonu (Nr 7227147)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

12000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Do przewozu są części maszyn budowlanych oraz formy stalowe i szalunki do betonu (jak na zdjęciu). Elementy mają średnie wymiary 2m długości, 2m wysokości i 1m szerokości. Do tego 6 ładunków na paletach. Potrzebny jeden dzień wyprzedzenia do zorganizowania hds do załadunku i rozładunku. Wymagana naczepa otwarta ewentualnie z burtami ale nie firanka.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 283.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ełk

Od 15 sty 2021 do 24 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Od 15 sty 2021 do 31 sty 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu uściślić parę priorytetowych spraw.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieprzykryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, na dodatek w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie korzystnych stawek.