(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2018-05-01 19:37

fortepian

(Nr 2651068)
fortepian

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

zabezpieczenie instrumentu przed uszkodzeniem podczas transportu

Czy jest na kółkach?:

Tak

Dystans: 338.00 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina i fortepiany to nadzwyczaj wielkie instrumenty muzyczne, a należyte radzenie sobie z nimi podczas transportu jest konieczne do ich poprawnego brzmienia oraz dzięki temu pozwoli napawać się ich tonacją w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

    Gdy szukasz transportu dla takiego sprzętu, zleć ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Wyszukaj kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o określeniu, czy załadunek i wyładunek będziesz mógł zrealizować samodzielnie, czy ma się tym zająć firma przewozowa. W drugim wariancie zaznacz w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, dość często te przeprowadzkowe, posiadają doświadczenie i nadający się sprzęt, aby taki ładunek wnieść, np. na wyższą kondygnację budynku. Mimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, nie zaszkodzi ją rozważyć, żeby nie zmagać się samemu i nie porysować sprzętu muzycznego. Dobrym pomysłem jest ochronić powierzchnię instrumentu, chroniąc ją przed zarysowaniem w pojeździe czy też w czasie przemieszczania. Sprzęt muzyczny można zawinąć w koce lub w prześcieradła. Gdy nie masz wymienionych materiałów czy też nie potrafisz tego wykonać sam, firma transportowa także może to wykonać za ciebie. Poinformuj o tym w zleceniu lub w wiadomości do przewoźnika.

    Transport pianina lub fortepianu jest trudny, bowiem należy zachować szczególną ostrożność, ale w serwisie Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę przewozową, która zrobi to kompetentnie, jak także w nadzwyczaj niskiej cenie. Przewóz pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie odległość wyniosła ponad 1100 kilometrów - kosztował wyłącznie 900 zł, a chodziło o transport z załadunkiem jak i z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Ponitz, Niemcy

Od 14 maj 2018 do 24 maj 2018

Adres i termin dostawy

Neuburg an der Donau, 86633, Niemcy

Od 14 maj 2018 do 24 maj 2018