Fortepian Gabinetowy (Nr 5242614)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Należy rozkręcić nogi, zdemontować pokrywę, podczas demontowania klawiaturę zabiera stroiciel. Fortepian przenoszony powinien być na pasach najlepiej na specjalnie przygotowanym stelarzu.

Czy jest na kółkach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 5.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Tarnów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Ładna

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to nadzwyczaj wielkie sprzęty muzyczne, a stosowne traktowanie ich podczas transportu będzie potrzebne do ich prawidłowego działania i dzięki temu pozwoli cieszyć się ich tonacją w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Jeżeli poszukujesz przewozu dla fortepianu lub pianina, utwórz ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę nie zapomnij o napisaniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz w stanie wykonać o własnych siłach, czy ma się tym zająć firma transportowa. W tej drugiej opcji zaznacz w ogłoszeniu, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają sporą praktykę oraz stosowny sprzęt, aby taki fortepian czy pianino wnieść, przykładowo na wyższą kondygnację kamienicy. Mimo wyższej ceny za usługę kompleksową, warto ją rozważyć, aby nie trudzić się samemu i nie popsuć sprzętu muzycznego. Dobrą praktyką jest osłonić zewnętrzną część instrumentu, zabezpieczając ją przed zarysowaniem w ciężarówce czy też w trakcie przenoszenia. Pianino lub fortepian można owinąć w duże ręczniki i w prześcieradła. Gdy nie posiadasz odpowiednich materiałów czy też nie potrafisz tego zrobić sam, firma transportowa również może to zapakować za ciebie. Poinformuj o tym w zleceniu lub w wiadomości do firmy przewozowej.

            Transport pianina lub fortepianu nie jest prosty, bowiem należy zachować niezwykłą ostrożność, jednak w portalu Clicktrans można znaleźć firmę transportową, która wykona to fachowo oraz w bardzo niskiej cenie. Przewóz pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie długość wynosiła ponad 1100 km - kosztował tylko 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem oraz z rozładunkiem.