(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-08-31 11:03

forwarder

(Nr 1999109)
forwarder

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

3,1

Waga w kg (łączna):

16000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 141.00 km

Informacje dodatkowe:

transport niskopodwoziowy

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się przykładowo:

urządzenia do robót ziemnych (spycharki, zgniatarki),pojazdy do robót ulicznych np., stabilizatory podłoża,pojazdy do robót palowych (wybieraki, młoty kafarowe),urządzenia do odwadniania (wiertnice, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,urządzenia do wytwarzania i przewozu masy do betonowania (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),maszyny do przewozu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,urządzenia posiłkowe (stojaki, czy różne szalunki),pojazdy do transportu bliskiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport pojazdów drogowych to transport ponadgabarytowy, co znaczy, że firma transportowa powinna mieć należyte uprawnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do przewozu maszyn drogowych z reguły używa się dużą przyczepę – jumbo lub triefbetty.

Koszt transportu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń budowlanych zależy w głównej mierze od wielkości, wagi i stanu maszyny, a oprócz tego od odległości pomiędzy miejscem załadunku, a strefą wyładunku. Dodatkowo ważnym czynnikiem oddziałującym na cenę bywa jego data realizacji. Na przykład, przewóz wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Słupsk, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Tuchola, Polska

1 wrz 2017