(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 10:53

fotel

(Nr 1820504)

Długość [m]:

62

Szerokość [m]:

62

Wysokość [m]:

72

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

30

Dystans: 509.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

65 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 11:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferta dla przesyłki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 80x70x70cm o nieregularnych kształtach. Transport firmą kurierską. Pełne ubezpieczenie towaru, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 65 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Później wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Lubań, dolnośląskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny