(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt biurowy Dodano: 2017-12-27 13:20

Fotel

(Nr 2243574)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 629.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 56946
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-12-2017, 19:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-12-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu biurowego

Transport sprzętu biurowego zazwyczaj nie bywa trudny i jest możliwe go zrealizować w praktyce każdym rodzajem auta. Do drobnego transportu sprzętu biurowego zaliczamy np. ołówki, spinacze, taśmy klejące, zeszyty itp. Tymczasem sprzęt biurowy to również większe i kosztowniejsze przedmioty takie jak: ksero, ploter drukujący, ekran projekcyjny itp. O ile w przypadku niewielkiego sprzętu biurowego bez problemu można go przetransportować, o tyle z dużym sprzętem do biura trzeba już bardziej uważać. Przed transportem dużego sprzętu biurowego, dobrą praktyką jest odpowiednio go osłonić. Sprzęt biurowy można umieścić do paczek, poobwijać folią stretch, czy owinąć kocami. Ciężki sprzęt do biura można też ochronić przed przemieszczaniem się w pojeździe. Tak osłonięte narzędzia do biura nie powinny zostać uszkodzone.

Gdy nie mamy własnego auta, wtedy przewóz sprzętu biurowego można zamówić na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl. Wystarczy wystawić bezpłatnie ofertę oraz zaczekać na kosztorys zlecenia od dużej ilości przewoźników. Warto dobrze opisać sprzęt do biura, np. podać liczbę pudeł i ich gabaryty, wtedy wycena takiego transportu będzie wnikliwsza. Na koszt transportu sprzętu do biura wpływa taki czynnik jak – odległość i gabaryt towaru.

Adres i termin nadania

Ruda Śląska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jeleniewo, 16-404, Polska

Termin elastyczny