(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-18 15:44

fotel

(Nr 2719808)

Długość [m]:

0,85

Szerokość [m]:

0,85

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 419.00 km

Informacje dodatkowe:

Fotel jak na zdjęciu, dość ciężki, transport z Sopotu do Sieradza w terminie do uzgodnienia

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 46470
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-07-2018, 12:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-18 do 2018-07-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-07-15, 12:05

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 459749
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-05-2018, 11:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-07 do 2018-06-09

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (3)

Dmak T. (Przewoźnik)
02-06-2018, 13:24
Prosimy o decyzję ponieważ nie możemy blokować wolnej przestrzeni ładunkowej.
Dmak T. (Przewoźnik)
03-06-2018, 09:41
Czy oferta jest nadal aktualna?
Dmak T. (Przewoźnik)
04-06-2018, 08:19
???????
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy przewozimy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Sopot, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sieradz, Polska

Termin elastyczny