(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-07-24 13:06

FOTEL

(Nr 3005896)
FOTEL

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2203.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 473057
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-07-2018, 18:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-28 do 2018-07-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości: (1)

Michał Z. (Przewoźnik)
28-07-2018, 18:41
Z Gdańska
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, np. mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Radwanice, 59-160, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arvidsjaur, 93331, Szwecja

Termin elastyczny