(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-11-17 05:14

Fotel 85x85x85cm

(Nr 2161056)

Długość [m]:

86

Szerokość [m]:

85

Wysokość [m]:

85

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 369.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 406282
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 05:52

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-19

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że błędy w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Konin, Polska

Termin elastyczny