(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 23:19

Fotel i paczka

(Nr 2117580)
Fotel i paczka

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 884.00 km

Informacje dodatkowe:

Są do przewiezienia 2 rzeczy: 1. Fotel 80 cm szerokości, 100 cm wysokość, około 20 kg 2. Paczka 86x41x98 cm, 45 kg

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 59796
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 00:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (1)

Sylwester Ś. (Przewoźnik)
27-10-2017, 00:16
Transport ubezpieczony
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bornheim, 53332, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ziębice, 57-220, Polska

Termin elastyczny