(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 11:52

FOTEL rozkładany

(Nr 2116080)
FOTEL rozkładany

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 645.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 18:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-04 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-05, 18:54

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

1059 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 13:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1059 zł

Wiadomości:

1060 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 13:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1060 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, np. wilgotną szmatką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lubin, Polska

Termin elastyczny