(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-11-13 14:46

Fotel - uszak Radom - Łódź

(Nr 324711)

Długość [m]:

75

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

110

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 135.60 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o propozycje, termin bez znaczenia, aby jak najtaniej.

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-11-2015, 15:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-11-13 do 2015-11-30

Czas transportu (dni):

14

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-11-28, 23:59

Opis oferty:

Witam. Termin odbioru mozliwy dzis lub w nastepnym tygodniu. Dostawa do uzg. Wystawiam list przewozowy, paragon lub fv. Polecam sie..

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-11-2015, 15:42

Załadunek możliwy w terminach:

2015-11-13

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-11-13, 18:00

Opis oferty:

Witam. Odbior dzis od reki i dostawa dzis w nocy. Wystawiam list przewozowy, paragon lub fv. Polecam sie.. Ps oferta ograniczona czasowo..

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, gdy transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Następnie warto przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom, 26-600

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny