(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-28 15:47

Fotel, wozek

(Nr 2120463)
Fotel, wozek

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

1000

Waga w kg:

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2428.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 16:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (2)

jarekbilsky
28-10-2017, 16:06
cena to 200 euro,myślałem ,że waluta jak w drugim ogłoszeniu
jarekbilsky
28-10-2017, 16:10
Prise is 200 euro

800 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 08:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład mokrą ściereczką. Potem warto przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, albowiem części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do transportu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny