(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 15:33

fotele samochodowe

(Nr 1823436)
fotele samochodowe

Dystans: 4333.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety służą do transportu towarów różnego gatunkutworzą bazę, na której prosto daje radę przewieźć nieduże paczki i rzeczey. Transport paletowy to zwykle wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Na paletach często przewozi się paczki ważące więcej niż 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, artykuły budowlane, itp. Aby precyzyjnie wycenić transport towaru na paletach, warto skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. W wycenie transportu najważniejsze znaczenie miewa ilość palet, waga towaru oraz rodzaj przewożonych rzeczy. Paczki znajdujące się na paletach wynoszoneza pomocą wózka widłowego.


Europalety i pozostałe rodzaje palet


W przewozie na paletach jest na pierwszym miejscu europaleta, nazywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Typowa Europaleta posiada format 800x1200x150 mm i jest wykonana z drewna. Przy przewozie przemysłowym używa się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety przekazane do przewozu w pojemnikach metalowych mają wielkość 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.


Cena transportu palet w Polsce
Średnia cena netto przewozu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 złotych i to wychodzi 57 groszy na kilometr.


Koszt przewozu palet za granicą


Transport palet w Europie to średni koszt 581 złotych, a to wychodzi 46 gr. za kilometr.


Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gran Canaria, Las Palmas, Spain

Termin elastyczny