(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 15:33

fotele samochodowe

(Nr 1823436)
fotele samochodowe

Dystans: 4333.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Potem wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary gotowych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gran Canaria, Las Palmas, Spain

Termin elastyczny