Francisco (Nr 6530735)

Francisco

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 3629.00 km

Adres i termin nadania

Kanada, Quebec, Saint-Hyacinthe

15 sty 2021

Adres i termin dostawy

Kanada, Alberta, Edmonton

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.