(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-27 20:12

francja, cannes

(Nr 2119470)
francja, cannes

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

21.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1604.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kalwaria Zebrzydowska, 34-130, Polska

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Antibes, 06160, Francja

Termin elastyczny