(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-11-30 18:54

FREELANDER 2 II TD4 2010 MODEL 2011 LHD LEFT HAND DRIVE

(Nr 1479112)

Marka i model:

land rover freelander

Waga w kg:

1900.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1981.00 km

Informacje dodatkowe:

zamosc woj lubelskiealbo inne wojewodztwa kwestia dogadania sie, auto ma zostac dostarczone do milton keynes

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 20:19

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-01, 10:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, jeśli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Zamość, 22-400

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Milton Keynes, Milton Keynes M

Termin elastyczny