(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-30 20:00

Frente Chimenea de Piedra

(Nr 2648136)

Długość [m]:

218

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

1300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Desmontado en varias piezas y metido en pales............ 218x55 (2) 120x90 195x102x17

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 869.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa zależny od gabarytów ładunku, daty transportu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (np., farby, panele itd.), okna czy materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Bordeaux, 33000;33100;333, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villar del Pedroso, 10330, Hiszpania

Termin elastyczny