(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-08-30 08:31

Frezarka

(Nr 1996208)
Frezarka

Długość [m]:

2.7

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

11500.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 336.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport z hds do załadunku i rozładunku

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 09:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport maszyn przemysłowych jest terminem mocno powszechnym oraz całkiem zawiłym przy realizacji. Wynika to głównie z gabarytów i wagi takich urządzeń, które w zależności od przeznaczenia mocno się różnią, a mogą uzyskiwać wysoce znaczne wartości. Do ich przewiezienia zazwyczaj są niezbędne specjalne wozy dostosowane do przewozu ładunków o potężnych formatach. W przypadku takich przewozów zdarza się, że obowiązkowe jest zezwolenie na przejazd. Wypada przedyskutować tą sprawę z wybraną firmą transportową, aby nie dopuścić do zatrzymania urządzeń na trasie przez policję. Kiedy poszukujemy tego rodzaju przewozu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu ma wgląd bardzo wiele różnych zakładów mających wszelkiego rodzaju pojazdy, a poprzez sposób licytowania ofert, można dostać wielce atrakcyjną cenę za usługę. W sytuacji transportu urządzeń za granicę, do Wielkiej Brytanii czy Niemiec, cena takiego zlecenia to zaledwie 1,28 złotych za kilometr. Jako że maszyny takie jak traktory, silosy czy inne pojazdy rolnicze i budowlane, są przedmiotami dużej wartości, dobrze jest wybierać firmy, które mają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

Żmigród, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wieliczka, Polska

Termin elastyczny