(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Fridge x 1, Parasol x 1, 6-seater dining table x 1, Triple wardrobe x 1, Corner sofa x 1, Double bed (Nr 7573493)

Fridge x 1, Parasol x 1, 6-seater dining table x 1, Triple wardrobe x 1, Corner sofa x 1, Double bed
Sztuk
Fridge
1
Parasol
1
6-seater dining table
1
Triple wardrobe
1
Corner sofa
1
Double bed with mattress
1
Szacunkowa łączna waga
450 kg
Dystans
384 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 19 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Woluwe-Saint-Pierre

Od 19 kwi 2021 do 3 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.