(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-04-30 12:57

Frigorifico

(Nr 1760637)
Frigorifico

Długość [m]:

1,51

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

0,67

Waga w kg:

71.00

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 528.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: artykuły elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Jeżeli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o należyte zabezpieczenie produktu. W sytuacji, gdy musisz przetransportować wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy zdemontować oraz spakować odrębnie. W trakcie transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, wagi oraz uszkodzenia produktu AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.

Adres i termin nadania

Altea la Vella, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Becerril de la Sierra, Hiszpania

Termin elastyczny