(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-24 18:57

Frigorífico (Nr 2746700)

Frigorífico

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 199.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: sprzęty elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu produktów AGD

    Gdy zlecasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o stosowne osłonięcie sprzętu. W przypadku, gdy musisz przewieźć produkty AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki należy rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba zdemontować oraz spakować osobno. W momencie transportu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, masy i uszkodzenia sprzętu AGD. Innym elementem wpływającym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Quintanilla del Valle, 24281, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Salamanca, Hiszpania

Termin elastyczny