(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Frigorífico (Nr 5965879)

Frigorífico

Długość [m]:

1.70

Szerokość [m]:

0.85

Wysokość [m]:

0.70

Waga w kg (łączna):

63

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 84.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Pozuelo De Alarcón

30 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castile-La Mancha, Toledo

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: produkty elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

Gdy zlecasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o należyte osłonięcie wyposażenia. W przypadku, kiedy chcesz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki powinno się rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, należy zdemontować i spakować osobno. W trakcie transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy głównie od gabarytów, wagi i działania sprzętu AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.