(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Frigorífico (Nr 5969554)

Frigorífico

Długość [m]:

1.896

Szerokość [m]:

0.977

Wysokość [m]:

0.727

Waga w kg (łączna):

107

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 38.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Torre Del Pla

30 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, La Romana

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Kiedy zamawiasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o należyte zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po produkcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyjąć i spakować oddzielnie. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy głównie od wielkości, masy i działania urządzenia AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.