(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Frigorífico (Nr 6181309)

Frigorífico

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 435.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 15 cze 2020 do 26 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, L'olleria

Od 26 cze 2020 do 31 lip 2020


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa typy: sprzęty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

Gdy zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte zabezpieczenie produktu. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć oraz popakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, ciężaru oraz sprawności urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.