(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Frigorífico (Nr 6209139)

Frigorífico

Długość [m]:

0.188

Szerokość [m]:

0.59

Wysokość [m]:

0.63

Waga w kg (łączna):

73

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2113.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

28 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardia, Buscate

5 paź 2020


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa typy: produkty elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

Gdy zamawiasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, trzeba zdemontować oraz zapakować oddzielnie. W momencie transportu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia duże takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy głównie od wielkości, wagi oraz uszkodzenia artykułu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.