frigorifico (Nr 6240893)

Długość [m]:

1.85

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

68

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

80

Dystans: 300.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 1 wrz 2020 do 2 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Catalonia, Sant Cugat Del Vallès

Od 3 wrz 2020 do 4 wrz 2020


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

Jeżeli zamawiasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o właściwe osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, kiedy musisz przetransportować wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

Zamrażarki wypada rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć i zapakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, ciężaru oraz stanu technicznego produktu AGD. Innym elementem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.