Frigorífico (Nr 6250975)

Długość [m]:

1.78

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.65

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2073.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Twickenham

17 paź 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Kampania, Avellino

24 paź 2020


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

Jeśli zamawiasz przewóz sprzętu AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o stosowne osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, żeby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyciągnąć i zapakować odrębnie. W trakcie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a rogi lodówki chronimy styropianem. Artykuły pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, wagi i uszkodzenia artykułu AGD. Innym elementem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.