(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

frigorifico (Nr 6488927)

Długość [m]:

1.85

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

68

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

80

Dystans: 300.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 1 wrz 2020 do 13 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Catalonia, Sant Cugat Del Vallès

Od 2 wrz 2020 do 13 wrz 2020


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Kiedy zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o właściwe osłonięcie produktu. W momencie, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, masy oraz działania artykułu AGD. Innym bodźcem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.