(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Frigorífico americano (Nr 5968052)

Frigorífico americano

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

110

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na dwa typy: produkty elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

Kiedy zlecasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o stosowne osłonięcie sprzętu. W sytuacji, gdy planujesz przetransportować produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Lodówki należy rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada zdemontować oraz popakować osobno. W trakcie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, wagi i stanu technicznego urządzenia AGD. Innym elementem wpływającym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 zł. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.