(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-22 13:31

Frigorífico combinación de 186x60x60

(Nr 2997068)
Frigorífico combinación de 186x60x60

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

186

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 295.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: artykuły elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Gdy zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz martwić się o należyte osłonięcie wyposażenia. W przypadku, kiedy musisz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba wyjąć i spakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, wagi oraz sprawności sprzętu AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Parla, Hiszpania

30 lip 2018

Adres i termin dostawy

Chillón, 13412, Hiszpania

6 sie 2018