Frigorífico, estufa (Nr 7108610)

Frigorífico, estufa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

9

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

10000

Liczba sztuk:

6

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Od 1 sty 2021 do 1 gru 2021

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Valle Del Cauca, Cali

Od 1 sty 2021 do 1 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: produkty elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

Jeżeli zamawiasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o stosowne osłonięcie urządzenia. W sytuacji, gdy planujesz przetransportować wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć uszkodzeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po produkcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy zdemontować oraz zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Koszt transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, wagi oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 zł. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.