(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Frigorifico, lavadora y lavavajillas (Nr 5152646)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

300.00

Liczba sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2141.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Birmingham

Od 16 gru 2019 do 19 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla-La Mancha, Valenzuela De Calatrava

Od 26 gru 2019 do 31 gru 2019


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Gdy zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o należyte zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć produkty AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

Zamrażarki należy rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada wyjąć oraz spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i sprawności artykułu AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 złotych. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.